lejek do wódki

Z jakich materiałów robi się lejki do wódki?

Każdemu barmanowi do podawania rozmaitych drinków, napojów oraz dobrego dawkowania alkoholi, potrzebny jest nalewak barmański. Tego rodzaju małe dodatki usprawniają pracę Twojemu zespołowi oraz powodują, iż proste czynności są proste oraz natychmiastowe w wykonaniu. Lejek do wódki, to jeden spośród ważnych sprzętów obok łyżek, miarek, otwieraczy, rozgniataczy do owoców, sitek barowych, szczypiec, szpikulców, wyciskarek lub dyspenserów umożliwiające na dokładne dawkowanie alkohol. Więc, jak dobrać dobre lejki? Czym warto kierować się podczas ich wyboru?

Lejek do wódki

Praktyczny oraz estetyczny nalewak do wina sprawdzi się przede wszystkim w domu amatorów tego dobrego trunku. Nalewaki do wina zrobione z wytrzymałych i higienicznych produktów dostosujemy do każdej butelki. Umożliwią dokładne nalanie trunku do rozmaitego typu kieliszków. Nie będziemy musieli denerwować się o przypadkowe rozlanie wina, lub uronienie kropel, jakie płynąć będą po butelce. Funkcjonalne oraz wygodne nalewaki do butelek pozwalają w całości cieszyć się trunkami, jakie powinny zostać dokładnie nalane i odpowiednio podane, dzięki czemu doskonale się prezentują.

lejek do wódki

Jak działa lejek do wódki?

Ponieważ nie każdy ma dobrą rękę barmana oraz miarkę w oku, zdarza się, iż alkohol rozleje się podczas przelewania. Z tymże kłopotem rozprawi się ten gadżet. Lejek do wódki jest niezwykle prosty w wykorzystaniu. Starczy, iż umieścimy go w szyjce butelki własnego napoju. Przyda się on podczas nalewania wódki do normalnych shotów z wódką, do określania dobrej ilości alkoholu czy syropu do drinków i do robienia warstwowych koktajli. Koniec z rozlanym trunkiem, nalewak do butelek spowoduje, iż trzęsące się dłonie czy presja czasu nie będą już kłopotem w przyrządzaniu drinków, natomiast do drinka trafi konkretnie taka ilość alkoholu, jaką potrzebujemy.