Cosmopolitan w wielkim mieście!

Jakże uboga byłaby popkultura, gdyby nie Carrie Bradshaw i jej przyjaciółki! Bohaterki „Seksu w wielkim mieście” nie tylko podbiły serce niejednego mężczyzny, zachwyciły niejedną kobietę swoimi bezbłędnymi stylizacjami, ale i zaraziły rzeszę fanów charakterystycznym, cukierkowo – różowym drinkiem. Uwaga, przed Wami Cosmopolitan!

Nie tylko dla kosmopolitek

Carrie, Samanta, Charlotte i Miranda nie tylko żyją jak królowe życia, ale i piją alkohol jak prawdziwe damy! Dlatego wykwintny Cosmo doskonale pasuje do ich konsumpcyjnego, acz nieco zwariowanego stylu życia, które toczy się w sercu świata, a zarazem mekce wielu kultur – Nowym Yorku – które jest symbolem otwartości i kosmopolityzmu. Nie musisz jednak regularnie podróżować, ani nosić butów od Manolo Blahnika, żeby poczuć się jak gwiazda hollywoodzkiej produkcji z charakterystycznym kieliszkiem w dłoni. Przygotuj Cosmopolitan  w swoim domu!

„Cheeseburgera, duże frytki i… Cosmopolitan!”

Choć tak zwykła mawiać główna bohaterka „Seksu w wielkim mieście”, nie musisz wyciągać frytkownicy z piwnicy, by wiernie iść w jej ślady. Cosmopolitan to lekki, wakacyjny drink, a jego doskonałym uzupełnieniem będą owoce czy lekkie, wytrawne przekąski. Oczywiście, wszystko po to, by zaprosić przyjaciółki na wieczorne plotki lub… seans ulubionego sezonu serialu! Doborowe towarzystwo alkoholu na bazie cytrynowo-żurawinoej mikstury wpłynie doskonale na przebieg każdego spotkania w kobiecym gronie!

Przygotuj swoje własne Cosmo:

– shaker

– 80 ml wódki

– 20 ml triple sec

– 40 ml soku żurawinowego

– 20 ml świeżego soku z cytryny

– plaster cytryny

– kostki lodu

Umieść w shakerze wszystkie płynne składniki oraz lód. Mieszaj energicznie, a następnie przelej przez sito do kieliszka. Udekoruj plasterkiem cytryny i ciesz się smakiem Cosmopolitan!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *