Absolut Polakom

Wódka Absolut znana jest ze swoich limitowanych serii. Designerskie butelki i wyjątkowe smaki często wyznaczają nowe trendy i zachwycają klientów. Myślę, że można już spokojnie powiedzieć: Absolut Vodka stała się pełnoprawną, wyjątkowo kreatywną częścią popkultury. Tym razem nowa seria jest wyjątkowa: nie odnosi się ona do wydarzenia, czy rocznicy: odnosi się do całego narodu. Do dumnego narodu Polaków.

 

Absolut Polakom to hołd jaki składa ta słynna szwedzka marka ludziom znad Wisły. Specjalna, designerska butelka ma za zadanie podkreślić nasze wyjątkowe cechy, które znane są na całym świecie: umiłowanie do wolności i dążenie do niezależności, które determinują całą naszą historię. Ojcem projektu jest słynny Swanski, znany na całym świecie artysta-grafik, również przedstawiciel nurtu street art. Paweł Kozłowski, tak bowiem brzmi jego prawdziwe nazwisko znany jest z kreatywnych dzieł, które są doceniane przez najwyższej klasy specjalistów. Aby najlepiej oddać założone przez siebie wartości zdecydował się zaprezentować wyłaniający się z gąszczu symbol Victorii: palców ułożonych w literę V, które przywołują na myśl wyłaniającego się z mroków Stoczni Gdańskiej Lecha Wałęsę. Symbolizuje to odradzający się i prężnie rozwijający polski naród oraz społeczeństwo.

 

Absolut Polakom to wyjątkowa limitowana edycja. Nie chodzi w niej tylko o zaspokojenie osobistych preferencji, zwiększenie sprzedaży, czy szum wokół marki. Jest to prawdziwy hołd złożony Polakom, którzy w pełni na niego zasługują. Artyści idealnie uchwycili na jednej etykiecie szacunek do tradycji, umiłowanie codzienności oraz wizję czekającej nas przyszłości. Cóż więc nam pozostaje? Nic innego, jak tylko otwieranie butelek i raczenie się wybornym smakiem wódki Absolut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *